opony

 • Naprawa opon i dętek
  W twoją oponę wbił się gwóźdź, ktoś przeciął ci oponę nożem na boku, wpadłeś w dziurę i uszło powietrze, przyjedź zajmiemy się twoim kołem i w miarę możliwości usuniemy usterkę.

 

 • Wymiana opon
  Potrzebujesz wymienić opony ? jesteśmy w stanie wymienić praktycznie każdą oponę w samochodzie osobowym, terenowym i małym busie. Umów się na wymianę opon przez internet.

 

 • Wyważanie kół
  Masz drgania na kierownicy pojawiające się najczęściej przy prędkości 80 km/h ? być może jest to spowodowane wpadnięciem w dziurę, a może po prostu trzeba wyważyć koła bo przejechałeś już sporą ilość kilometrów od ostatniego ważenia. Średni przebieg pomiędzy wyważeniami to 10.000 km. przyjedź a profesjonalnie zajmiemy się twoimi kołami

 

 • Sprzedaż nowych opon
  Jeżeli szukasz nowych opon ? nie wiesz jaki rozmiar i model wybrać, zaufaj naszemu doświadczeniu. Na rynku oponiarskim znajduje się bardzo duży wybór modeli i rozmiarów, więc ze zrozumiałych względów nie możemy posiadać ich wszystkich na magazynach, nie martw się, w ciągu 24h sprowadzimy praktycznie każdą markę jaka jest dostępna.

 

 • Sprzedaż akcesoriów do kół
  Śruby i nakrętki do kół, zestawy śrub i nakrętek przeciw kradzieżowych,
  pierścienie centrujące do felg aluminiowych.

 

godziny otwarcia

CZŁUCHÓW:
poniedziałek - piątek:
7:00 - 20:00
sobota:
8:00 - 16:00
_________________________

RZECZENICA:
7:00 - 19:00
_________________________

JASTROWIE:
poniedziałek - piątek:
8:00 - 18:00
sobota:
8:00 - 14:00

wybierz ofertę

Automyjnia
Serwis
Sklep
Wulkanizacja

promocja

promocja

Panel Administracyjny